تا 100% ریبیت دریافت کنید!

مشتریان جدید می تواند به مدت یک هفته 100% ریبیت و بعد از آن 90 درصد سهم IB را هفتگی در روز های 4 شنبه دریافت کنند.

یک مثال از نحوه عملکرد

هر معامله ای که انجام دهید مبلغی را به عنوان اسپرد به بروکر پرداخت می کنید و درصورتی که تعداد معاملات شما یا حجم معاملاتی شما زیاد باشد اصلا متوجه نمی شود چه مقدار زیادی بابت اسپرد درحال پرداخت به بروکر هستید برای مثال ممکن است در حساب های کوچک و حتی با حجم معاملاتی پایین 100 دلار به عنوان اسپرد به بروکر پرداخت کنید حالا اگر IB میهن اینوست باشید ما تا 90 درصد مبلغ پرداختی شما به عنوان اسپرد به بروکر که پرداخت کرده اید را به شما باز میگردانیم.

ریبیت چیست؟

درآمد هر بروکر از دریافت اسپرد و کمیسیون معاملات شما است ولی بروکر بخشی از درآمد خود را به بازاریابان می دهد تا معامله گران خود را افزایش دهد در همین راستا شما می توانید با وارد کد کردن IB میهن اینوست در حساب معاملاتی خود تا 90 درصد درآمد حاصل از کمیسیون و اسپرد معاملات خود را خودتان دریافت کنید.

درآمد خود را به ریال دریافت کنید

شما می توانید درخواست تبدیل درآمد ریبیت دلاری به ریال داشته باشید و هر ماه سود خود را به ریال دریافت کنید.

بیشترین سهم برای شما

میهن اینوست تا 90 درصد سهم ریبیت دریافت شده را به شما باز می گرداند .

بدون معامله کردن و فقط با معرفی دوستان خود ریبیت دریافت کنید.

برای دریافت ریبیت دوستان تا سقف 90 درصد کافی است دوستان شما با کد ib ما ثبت نام کنند و شما نام ثبت نامی دوست خود را برای ما ارسال کنید تا بتوانید ریبیت دوستان خود را دریافت کنید.

سهم پیش فرض شما 70 درصد در نظر گرفته می شود و با معرفی هر فرد 2 درصد به سهم شما افزوده می شود و می توانید با معرفی 5 نفر تا 80 درصد سود معاملات دوستان خود را دریافت کنید .

کسب درآمد بدون معامله کردن!

بروکر های پشتیبانی شده

با کلیک بر روی گزینه عضویت در بروکر شما با کد ib ما ثبت نام می شوید و می توانید با ثبت در خواست تا 90 درصد ریبیت دریافت کنید

آلپاری
ib : 170000312

اپوفارکس
ib : 816

ارانته

هم اکنون در خواست خود را ثبت کنید

مراحل فعال سازی دریافت ریبیت

  1. با کلیک بر روی عضویت در بروکر یک حساب معاملاتی ایجاد کنید در صورتی که حساب دارید کد IB میهن اینوست که در بالای دکمه عضویت در بروکر است را کپی و در کابین شخصی معاملاتی وارد کنید.
  2. یک معامله انجام دهید تا حساب شما برای ما فعال شود .
  3. به آیدی تلگرام @mihaninvestcom پیام دهید.