5
(2)

بروکر ارانته ، یک بروکر جدید که با سرعت بسیار بالایی درحال پیشرفت است ، رگوله معتبر ، ثبت نام آسان ، پشتیبانی از زبان فارسی و پاسخ گویی پشتیبانی کم تر از 30 ثانیه! این تمام مزایای بروکر ارانته نیست در ادامه به طور کامل بروکر Errante را بررسی می کنیم.

زمان شروع فعالیت بروکر ارانته

بروکر ارانته از سال 2018 میلادی شروع به فعالیت کرده است از آنجایی که سابقه یک بروکر برای انتخاب آن بسیار مهم است ولی بروکر ارانته توانسته در 4 سال فعالیت بدون مشکل به مشتریان خود خدمات دهد و با ارائه حساب های اسلامی که جزو بهترین حساب های اسلامی در بین بروکر های قدیمی است در ارائه خدمات و رضایت مشتریان از بروکر های دیگر پیشی بگیرد.

رگوله بروکر ارانته

رگوله بروکر ارانته FSA و CySec  است که بسیار معتبر می باشد ، که رگوله CySec مربوط به بازار اروپا و FSA برای بقیه مشتریان از دیگر نقاط جهان است.

از نظر رگوله می توان گفت بروکر ارانته بروکر معتبری است.

انواع حساب بروکر ارانته

بروکر Errante دارای 4 نوع حساب معاملاتی است که بعد از ثبت نام به آن ها دسترسی خواهید داشت.

1- حساب ECN Standard : شروع اسپرد این حساب 1پیپ است و حداقل واریزی آن 50 دلار در نظر گرفته شده است.

2- حساب ECN Premium : این حساب نیاز به حداقل هزار دلار واریزی دارد و کمیسیون از شما گرفته نمی شود فقط اسپرد است که مقدار شروع اسپرد آن 0.7 پیپ در نظر گرفته شده است.

3- حساب ECN VIP : این حساب اسپرد بسیار پایینی دارد و برای ساخت این حساب باید حداقل 5 هزار دلار سرمایه داشته باشید کمیسیون هر لات معامله 3 دلار و شروع اسپرد آن 0.2 پیپ است.

4- حساب Tailor Made : حداقل شارژ اولیه 15000 دلار است و اسپرد این حساب نزدیک به صفر است و کمیسیون آن نیز نسبت به حساب VIP کم تر و فقط 2 دلار برای هر لات است. این حساب به صورت پیشفرض در لیست حساب ها موجود نمی باشد و باید به پشتیبانی پیام دهید تا برای شما ساخته شود.

انواع حساب بروکر ارانته
انواع حساب بروکر ارانته

جمع بندی حساب های بروکر ارانته

این بروکر انواع حساب با کمیسیون و بدون کمیسیون در اختیار معامله گران قرار می دهد و معامله گر با بررسی شرایط معاملاتی خود می تواند آن را انتخاب کند حداقل واریزی حساب ECN Standard است با 50 دلار و بهترین حساب ECN VIP است با 5 هزار دلار برای شروع که می توانید بر اساس سرمایه خود نوع حساب را انتخاب کنید .

یکی از معایب بروکر ارانته بر خلاف سایر بروکر ها عدم امکان ساخت حساب با کم تر از 50 دلار است و حساب سنتی یا نانو ندارد .

شرایط حساب اسلامی ارانته

همانطور که اشاره شد شرایط حساب اسلامی ارانته نسبت به بروکر های دیگر بسیار بهتر است چرا که بروکر های دیگر بر روی تمام حساب های خود حساب اسلامی ارائه نمی کنند مثلا برای به صرفه بودن روی حساب ECN حساب اسلامی یا بدون سواپ را فعال نمی کنند ولی بروکر ارانته بر روی تمام حساب های خود این قابلیت را فعال می کند .

ولی لازم به ذکر است فقط 7 روز برای هر معامله وقت دارید تا آن را ببندید بعد از 7 روز سواپ اعمال می شود ، از آنجایی که بازار فارکس معمولا نوسان بالایی دارد اصلا پیشنهاد نمی شود بیشتر از 7 روز معامله خود را باز نگهدارید و بهتر است از بازه زمان های کوتاه تری استفاده کنید.

پشتیبانی بروکر Errante

پشتیبانی بروکر Errante از سایت و تلگرام از ساعت 9 صبح تا 9 شب در دسترس است و شما می توانید در کم ترین زمان ممکن سوال خود را بپرسید و پاسخ خود را دریافت کنید .

همچنین برای احراز هویت مدارک شناسایی و تایید آدرس اطلاعات شما کم تر از 1 ساعت بررسی می شود و در کم ترین زمان ممکن امکان ساخت حساب معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 برای شما فراهم می شود.

شارژ حساب بروکر ارانته

روش های مختلفی برای شارژ حساب معاملاتی شما وجود دارد از جمله اتریوم ، ریپل ، تتر ERC20 و TRC20 ، بیتکوین و شارژ ریالی از طریق پشتیبانی که باعث شده شما به سادگی بتوانید واریز و برداشت داشته باشید و نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.

آموزش ثبت نام بروکر ارانته

برای ثبت نام در بروکر ارانته ابتدا وارد صفحه اصلی بروکر ارانته شوید در منو بالای سایت بر روی ثبت نام کلیک کنید.

آموزش ثبت نام بروکر ارانته
آموزش ثبت نام بروکر ارانته

در این صفحه مشخصات خود را وارد کنید و تیک دو مورد آخر را در صورت بررسی قوانین و مقررات فعال کنید و بر روی ادامه کلیک کنید.

بعد از وارد کردن اطلاعات نیاز است شماره موبایل خود را تایید کنید.

آموزش ثبت نام بروکر ارانته
آموزش ثبت نام بروکر ارانته

بعد از تایید شماره موبایل یک ایمیل تایید حساب ارسال می شود که باید ایمیل خود را نیز تایید کنید سپس وارد صفحه ای می شوید که اطلاعات اقتصادی را از شما سوال می کند.

بروکر ارانته
بروکر ارانته

و در نهایت باید مانند سایر بروکر ها اطلاعات هویتی خود را تایید .

بروکر Errante
بروکر Errante

لینک اصلی بروکر ارانته برای ایرانیان کدام است؟

جهت ورود به بروکر ارانته و ثبت نام در بروکر می توانید از لینک زیر استفاده کنید .
لینک اصلی ارانته

بروکر ارانته کلاهبردار است؟

شاید این سوال برای شما ایجاد شود که بروکر ارانته کلاهبردار است؟ در پاسخ باید بگوییم هیچ گزارش کلاهبرداری از بروکر ارانته نداریم و جزو بروکر های بسیار محبوب بین معامله گران است و بسیاری از معامله گران تصمیم گرفته اند بروکر های قبلی که در آن ها معامله می کردند را کنار گذاشته و از بروکر ارانته استفاده کنند.

❤️امتیاز شما به این مقاله ❤️

میانگین امتیازات 5 / 5. تعداد امتیاز: 2