کپی از معامله گران برتر فیبودا

در آموزش پیدا کردن معامله گران فیبودا چند روش برای مشاهده معامله گران برسی شد و هم اکنون به بخش کامل ترین صفحه برای پیدا کردن معامله گران رسیده ایم در این بخش ابتدا برای نمایش جزئیات اصلی و کلیدی لازم است مانند تصویر زیر بخش جزئیات را فعال کنید.

کپی از معامله گران برتر فیبودا

در این لیست اطلاعات بسیار مهمی به شما نمایش داده می شود که به برسی تمامی آن ها خواهیم پرداخت

کپی از معامله گران برتر fiboda

win یا درصد برد معاملات

اگر درصد بالا تر از 60 یا 70 باشد پیشنهاد می شود و بهتر است 100 درصد یا 99 نباشد بلکه ممکن است این معامله گران حد ضرر نداشته باشند و حساب شما را دچار مشکل کنند.

trades یا معاملات 

این بخش تعداد معاملات معامله گر از اول تا کنون را نشان می دهد و شما می معامله گرانی که خیلی کم معامله می کنند و یا خیلی زیاد معامله می کنند را انتخاب نکنید البته دقت داشته باشید که تعداد معاملات را میزان هفته های فعالیت معامله گر حتما برسی کنید.

avg pips یا میانگین پیپ 

این بخش میانگین پیپ که معامله گر معاملات خود را می بندد نمایش می دهد که در تصویر بالا معامله گر با 12پیپ سود حدودا معاملات خود را می بندد.

pips یا پیپ های معامله گر

این بخش نشان دهنده میزان پیپ های کسب شده توسط معامله گر می باشد این عدد می تواند مثبت یا منفی باشد .

investors یا سرمایه گذاران

این بخش تعداد سرمایه گذاران یا حساب های متصل برای کپی ترید معامله گر را نشان می دهد که هرچه تعداد بیشتری باشد می تواند جذاب تر باشد.

Amount Following یا سرمایه دنبال کنندگان

این بخش نشان می دهد سرمایه گذاران چقدر سرمایه برای این معامله گر به طور کلی قرار داده اند.

weeks یا هفته 

نشان دهنده هفته های معامله این معامله گر در فیبودا است .

MAX DD PIPS یا بیشترین پیپ

این بخش نشان دهنده بیشترین پیپ کسب شده توسط معامله گر است .

ROI یا نرخ بازگشت سرمایه

بازگشت سرمایه (ROI) نشان دهنده کارآیی استراتژی معامله گر برای دوره انتخابی است.

Live Investors Profit یا سود سرمایه گذاران حساب واقعی

در این بخش کل سود یا ضرر بدست آماده توسط معامله گر برای تمامی سرمایه گذاران را نشان می دهد.

میزان سود شما نسبت به معامله گر 

در بخش بعدی به میزان سود شما و سود معامله گر خواهیم پرداخت و شما می توانید چند برابر معامله گر سود و زیان داشته باشید و یا نصف و کم تر از نصف معامله گر سود و زیان داشته باشید برای این کار بعد از انتخاب دنبال کردن معامله گر در بخش Risk Appetite میزان ریسک معاملات را مشخص می کنید.

Risk Appetite فیبودا

1- سود متوسط در فیبودا Normal

این بخش را اگر انتخاب کنید برابر معامله گر سود و زیان خواهید داشت.

Risk Appetite فیبودا

2- معامله بسیار کم ریسک در فیبودا Very Conservative

هر چه شما به Very Conservative نزدیک تر شوید ریسک حساب کم تر می شود برای مثال اگر کاربر 1 لات معامله باز کند برای شما 0.3 لات باز می شود .

3- معاملات پر ریسک فیبودا Very Aggressive

و اگر شما به سمت Very Aggressive  بروید چند برابر معامله گر سود و زیان خواهید داشت مثلا اگر معامله گر 1 لات سفارش باز کند برای شما 2 یا 3 لات باز خواهد شد .

معاملات پر ریسک فیبودا Very Aggressive

Switch to advanced تنظیمات پیشرفته معامله گران

با کلیک بر روی Switch to advanced تنظیمات پیشرفته معامله گر برای شما باز می شود 

Switch to advanced فیبودا

فیبودا گارد چیست؟

اگر دوست ندارید کل سرمایه خود را را از دست دهید مطمئن شوید فیبودا گارد فعال است 😎 کار اصلی فیبودا گارد این است که مثلا اگر 2000 هزار دلار برای معامله گر قرار داده اید بیشتر از آن ضرر نکند و اگر وارد ضرر بیشتر شود تمامی معاملات بسته می شود و فیبودا گارد از حساب شما محافظت می کند.

فیبودا گارد چیست؟

برای فعال سازی فیبودا گارد کافی است تیک بخش قرمز رنگ در تصویر بالا فعال باشد.

در بخش سبز رنگ تصویر بالا باید مقدار سرمایه که می خواهید برای معامله گر قرار دهید را وارد کنید.

حالت Fixed فیبودا

اگر این گزینه را انتخاب کنید تمامی معاملات این معامله گر برای شما با حجم انتخابی شما باز می شود برای مثال اگر معامله گر 1 لات سفارش باز کند و شما مقدار را 0.01 قرار داده باشید برای شما 0.01 باز می شود و حتی اگر حجم بیشتر و یا کم تر هم باز کند هیچ تفاوتی ندارد برای شما و فقط 0.01 باز می شود .

حالت Pro Rata فیبودا

اگر این گزینه را انتخاب کنید تمامی معاملات این معامله گر برای شما بر اساس نسبت درصدی است که وارد می کنید مثلا اگر معامله گر 1 لات سفارش باز کند و شما 20 درصد را وارد کرده باشید برای شما 0.2 لات سفارش باز خواهد شد اگر 50 درصد قرار دهید 0.5 لات سفارش برای شما باز می شود .

 

Advanced Settings فیبودا

بخش بعدی و اخرین مرحله Advanced Settings است در این بخش می توانید تعداد معاملات باز ، بسته شدن خودکار معامله ها بعد از سود مشخص و نوع فعالیت فیبودا گارد را مشخص کنید که به آموزش همه آن ها خواهیم پرداخت .

Advanced Settings فیبودا

Max Open positions یا حداکثر معاملات باز 

در این بخش می توانید مشخص کنید این معامله گر به چه تعداد معامله همزمان می تواند داشته باشد اگر بر روی 1 قرار دهید این معامله گر نمی تواند 2 معامله باز همزمان داشته باشد پیشنهاد می شود اگر حجم را بر اساس مدیریت سرمایه محدود کرده اید در بخش قبلی کمی در این بخش دست معامله گر را باز تر بگذارید تا استراتژی معامله گر خراب نشود عدد پیشنهادی بین 2 تا 4 می باشد ولی شما می توانید هر عدد دلخواهی قرار دهید.

FibodaGuard Take Profit 

در این بخش می توانید مشخص کنید که بعد از چند دلار سود معاملات معامله گر بسته شود و برای مثال مانند تصویر بالا اگر 100 دلار قرار دهید حتی اگر معامله گر معاملات خود را نبندد فیبودا گارد وارد عمل می شود و معاملات این معامله گر را می بندد و از سود شما حفاظت می کند.

FibodaGuard Capital Protection Mode

این بخش شامل دو گزینه است Trailing و Fixed

Fixed به معنای این است که معاملات را بعد از 100 دلار ببندد

Trailing به معنی این است که اگر 100 دلار افت داشت معاملات بسته شود ممکن است یک معامله باز شود و شما 200 دلار سود کنید سپس 50 دلار از سود کم شود و سپس 150 دلار دیگر سود کنید در این حالت اصلا معاملات بسته نمی شود و اجازه رشد سود به معامله گر داده می شود و فقط اگر 100 دلار کم شود معاملات بسته می شود یعنی 500 دلار سود 100 دلار آن کم شود و با 400 دلار سود بسته شود این حالت پیشنهاد می شود چون اجازه رشد سود را به شما می دهد .

 

 

قالب وردپرس اهورا

سوالی درمورد فیبودا دارید؟

کاملا رایگان سوالات خود را از پشتیبانی میهن اینوست بپرسید😉