5
(1)

بروکر جاست فارکس یکدیگر بروکرهای شناخته شده بین ایرانیان است و این بروکر توانسته رگوله های معتبر را دریافت کنند و این بروکر دارای بونوس ۳۰ دلاری برای افتتاح حساب خوش آمد گویی و همچنین پشتیبانی فارسی سایت برای ایرانیان است.

بررسی بروکر JustForex

دفتر بروکر در سنت وینسنت است و از سال 2012 فعالیت خود را آغاز کرده ، بروکر جاست فارکس به 197 کشور جهان خدمات مالی می دهد و با بررسی بیشتر متوجه می شویم با یک بروکر با سابقه رو به رو هستیم چرا که 10 سال است این بروکر به فعالیت مالی خود در بازار فارکس ادامه داده است البته بروکر های دیگری نیز وجود دارند که بیشتر از 20 سال است به معامله گران خدمات می دهند. در ادامه به صورت دقیق تر همه موارد را بررسی می کنیم.

رگوله بروکر جاست فارکس

همانطور که قطعا اطلاع دارید بروکر های فارکس که به ایرانیان خدمات می دهند رگوله زیاد معتبری ندارند و فقط در حد قابل قبول هستند ، بروکر جاست فارکس توانسته رگوله FSA را دریافت کند. FSA یک نهاد نظارتی مالی است . با این وجود نمی توان گفت رگوله سیار معتبری دارد ولی رگوله بروکر جاست فارکس قابل قبول است.

پلتفرم های معاملاتی جاست فارکس

بروکر جاست فارکس پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 را در اختیار معامله گران قرار می دهد و علاوه بر آن شما می توانید از اپ موبایل مخصوص اندروید و ios بروکر جاست فارکس استفاده کنید علاوه بر آن از وب تریدر در ویندوز نیز پشتیبانی می‌کند.

حساب های معاملاتی جاست فارکس

بروکر جاست فارکس دارای چهار حساب معاملاتی برای پلتفرم متاتریدر 4 و سه حساب معاملاتی متاتریدر 5 است ، که آن ها را بررسی می کنیم.

حساب Standard Cent : این حساب کمیسیون ندارد و فقط باید هزینه اسپرد معامله را پرداخت کنید که از 0.3 پیپ شروع می شود ، برای ساخت این حساب حداقل نیاز به 1 دلار سرمایه دارید. اگر معاملات فارکس را به تازگی شروع کرده اید و می خواهید با کم ترین سرمایه معاملات خود را شروع کنید این حساب مناسب شما است.

حساب Standard : این حساب نیز مانند حساب Standard Cent است ، کمیسیون ندارد و اسپرد آن از 0.3 پیپ شروع می شود .

حساب Pro : اگر معامله گر حرفه ای هستید و یا به صورت اسکلپ معامله می کنید این حساب نسبت به حساب های قبلی برای شما بهتر است این حساب کمیسیون ندارد و میزان اسپرد آن کاهش یافته و از 0.1 پیپ شروع می شود .

حساب Raw Spread : این حساب یکی از بهترین حساب های بروکر جاست فارکس است چرا که پایین ترین اسپرد را دارد و اسپرد آن از 0 شروع می شود ولی کمیسیون آن 3 دلار در هر لات معامله است حداقل واریزی نیز 100 دلار است.

واریز و برداشت بروکر جاست فارکس

بروکر جاست فارکس روش های مختلف واریز و برداشت را ارائه کرده است یکی از روش های واریز و برداشت بروکر جاست فارکس استفاده از ارز دیجیتال است که بیت کوین ، لایت کوین و تتر در دسترس است پرفکت مانی نیز علاوه بر ارز های دیجیتال ارائه می کند.

پشتیبانی جاست فارکس

پشتیبانی جاست فارکس همیشه در دسترس است و شما می توانید سوال خود را بپرسید .

آموزش ثبت نام جاست فارکس

ابتدا وارد این لینک شوید و بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

آموزش ثبت نام جاست فارکس
آموزش ثبت نام جاست فارکس

کشور خود را انتخاب ، ایمیل خود را وارد کنید و یک رمز عبور انتخاب کنید در نهایت بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

به همین سادگی ثبت نام شما انجام می شود حال برای دریافت بونوس 30 دلاری خوش آمد گویی یا واریز وجه باید اطلاعات خود را تکمیل کنید ، برای تکمیل اطلاعات از بخش پروفایل ، اطلاعات شخص را کلیک کنید تا فرمی مانند تصویر زیر برای شما باز شود .

بونوس 30 دلار جاست فارکس
بونوس 30 دلار جاست فارکس

بخش دیگری در پروفایل شما وجود دارد با عنوان تایید شما باید اطلاعات هویتی و آدرس خود را تایید کنید .

با آپلود مدارک می توانید مرحله آخر احراز هویت حساب را تکمیل کنید .

احراز هویت جاست فارکس
احراز هویت جاست فارکس
  1. بونوس 30 دلار جاست فارکس

    شما می توانید در کم تر از چند دقیقه بونوس 30 دلاری جاست فارکس که مخصوص کاربران جدید است را دریافت کنید.
    دریافت بونوس 30 دلاری

  2. بونوس جدید بروکر جاست فارکس

    بروکر جاست فارکس بر اساس شارژ حساب بونوس به شما می دهد 100 دلار شارژ کنید 50 درصد ، 100 تا 500 دلار 100 درصد بونوس و اگر بیشتر از 500 دلار شارژ کنید 120 درصد بونوس به شما داده می شود حتما قوانین را برسی کنید.
    ثبت نام و دریافت بونوس های جدید

❤️امتیاز شما به این مقاله ❤️

میانگین امتیازات 5 / 5. تعداد امتیاز: 1