5
(1)

از آنجایی که بروکر های زیادی به معامله گران ایرانی خدمات نمی دهند تصمیم گرفتیم بهترین بروکر های فارکس را به شما معرفی کنیم یکی از این بروکر ها بروکر آمارکتس است که ممکن است نام آن را با عنوان  ایمارکت ، ای مارکتس و آ مارکت شنیده باشید.

بررسی بروکر آمارکتس AMarkets

بروکر آمارکتس در سال 2007 میلادی در جزیره سنت وینسنت ثبت شد . با گذشت زمان مخصوصا در سال های گذشته با راه اندازی حساب ها اسلامی آمارکتس و همچنین اضافه شدن زبان فارسی معامله گران ایرانی بروکر آمارکتس را جایگزین بروکر هایی که قبلا به ایرانیان خدمات می دادند کرده اند و هر روز استقبال از این بروکر بیشتر می شود .

لینک ورود به بروکر آمارکتس AMarkets

با وجود برخی مشکلات افرادی اقدام به ساخت سایت هایی مشابه کرده اند برای همین مورد لینک اصلی ورود به بروکر برای شما قرار داده شده است و درصورت تغییر لینک این صفحه بروز رسانی خواهد شد .

رگوله بروکر آمارکتس

یکی از نکاتی که قبل از انتقال سرمایه به بروکر و شروع معامله در آن نیاز است برسی کنید رگوله بروکر آمارکتس و یا هر بروکر دیگری است . بروکر آمارکتس عضو financial commission است و این نهاد مالی سرمایه معامله گران و سرمایه گذاران بروکر آمارکتس را تا 20 هزار دلار تضمین می کند. و اگر تصمیم به معامله و شارژ حساب دارید می توانید با خیال راحت حساب خود را شارژ کنید .

 رگوله بروکر آمارکتس
 رگوله بروکر آمارکتس

انواع حساب بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس دارای 3 نوع حساب است که آن ها را برسی می کنیم.

1- حساب استاندارد Standard : برای ساخت این حساب نیاز به حداقل 100 دلار سرمایه دارید و اسپرد آن 1.3 پیپ است و حساب اسلامی نیز دارد.

2- حساب اسپرد ثابت Fixed : با 100 دلار می توانید این نوع حساب را ایجاد کنید ، حساب اسپرد ثابت دارای اسپرد ثابت 3 پیپ است.

3- حساب ECN : حساب ECN نیاز به 200 دلار سرمایه برای شروع دارد و اسپرد نزدیک صفر دارد همچنین این حساب از حساب اسلامی پشتیبانی نمی کند.

انواع حساب بروکر آمارکتس
انواع حساب بروکر آمارکتس

حساب اسلامی بروکر AMarkets

طی برسی های انجام شده حساب اسلامی بروکر AMarkets برای حساب های استاندارد و اسپرد ثابت وجود دارد و معامله گران می توانند با درخواست این نوع حساب سواپ یا بهره شبانه بدون محدودیت زمانی و دریافت کمیسیون از معاملات فارکس و فلزات خود حذف کنند و از مزایای حساب اسلامی بروکر AMarkets استفاده کنند.

امکان تحریم کاربران ایرانی وجود دارد؟

همانطور که قطعا اطلاع دارید بعضی از بروکر ها به دلیل تحریم ها ممکن است با ایرانیان فعالیت نکنند یا بعد از مدتی به فعالیت خود پایان دهند این اتفاق برای هر بروکری ممکن است رخ دهد ولی قطعا بروکر آمارکتس که حساب اسلامی و زبان فارسی ارائه کرده است قطعا برنامه هایی در این ضمینه دارد و درصورت ایجاد محدودیت برای کابران توسط همه بروکر ها به شما فرصت برداشت دارایی داده می شود.

واریز و برداشت بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس از روش های مختلف واریز و برداشت پشتیبانی می کند همچنین امکان واریز و برداشت ریالی نیز برای معامله گران توسط صرافی top change امکان پذیر است ولی اگر می خواهید بدون دردسر و سریع واریز و برداشت بروکر آمارکتس را انجام دهید می توانید از ارز دیجیتال نیز استفاده کنید ، ارز دیجیتال تتر ، بیت کوین و اتریم در بروکر آمارکتس پشتیبانی می شود .

آموزش ثبت نام بروکر آمارکتس

برای ثبت نام در بروکر آمارکتس ابتدا وارد این لینک شوید یک صفحه ای برای شما باز می شود که نیاز است اطلاعات خود را وارد کنید.

بروکر آمارکتس
بروکر آمارکتس

بعد از تکمیل اطلاعات یک صفحه جدید برای شما باز می شود که اطلاعات حساب معاملاتی شما را نشان می دهد.

2- مانند سایر بروکر ها نیاز است اصلاعات هویتی خود را از پنل کاربری تایید کنید ولی نیاز به تایید آدرس وجود ندارد.

لینک بروکر آمارکتس مخصوص معامله گران ایرانی کدام است؟

شما می توانید با لینک زیر بدون فیلتر شکن وارد سایت آمارکتس شوید.
لینک بروکر آمارکتس

رگوله بروکر آمارکتس

دارایی شما در بروکر آمارکتس توسط یک نهاد مالی تا 20000 دلار تضمین می شود.

❤️امتیاز شما به این مقاله ❤️

میانگین امتیازات 5 / 5. تعداد امتیاز: 1