معامله گران کامبو فیبودا

معامله گران کامبو به مجموعه ای از معامله گران گفته می شود که فیبودا بر روی آن ها نظارت می کند و معامله این معامله گران کنار هم باعث ایجاد حداکثر سودآوری برای شما می شود همچنین اگر شما قبلا حساب کاربری در فیبودا ندارید میتوانید آموزش ساخت حساب واقعی فیبودا را مشاهده کنید.

شرایط معامله گران کامبو :

1- بیشتر از 30 درصد معاملات را برنده شده باشند

2- ROI یا بازگشت سرمایه طولانی مدت داشته باشند

3- بیشتر از 100 معامله انجام داده باشند

4- حداقل 15 هفته فعالیت معاملاتی مداوم داشته باشند

5- طول عمر حساب ، حداکثر معاملات باز ، میانگین تعداد پیپ ها و ثبات در استراتژی هم محسابه میشه

معامله گرانی که این شرایط را نداشته باشند حذف می شوند و به کاربران اطلاع داده می شود .

چطور معامله گران کامبو را اضافه کنیم؟

برای بررسی و اضافه کردن معامله گران کامبو به پلتفرم کپی ترید فیبودا از صفحه اصلی سایت فیبودا به بخش معامله گران و بخش combos مراجعه کنید آنجا لیست معامله گران کامبو وجود دارد. همچنین شما می توانید با ورود به بخش پنل کاربری و داشبورد معامله گران کامبو را به حساب خودتان اضافه کنید .

معامله گران کامبو فیبودا

با کلیک بر روی معامله گر انتخابی پنجره ای برای شما باز می شود که در  اولین گزینه بودجه سرمایه گذاری است و شما باید از کل پولی که دارید مقداری را وارد کنید تا با آن مبلغ برای برای شما معامله انجام شود .

گزینه دوم 

میزان ریسک شما است که میخواهید داشته باشد که   very Conservative  کم ترین ریسک و Very Aggressive بیشترین ریسک است که پیشنهاد نمی شود از بیشترین ریسک استفاده کنید ، و در نهایت شما باید دنبال کردن را انتخاب کنید تا خود فیبودا بودجه شما را بین معامله گران تقسیم کند .

معامله گران کپی ترید فیبودا

قالب وردپرس اهورا

سوالی درمورد فیبودا دارید؟

کاملا رایگان سوالات خود را از پشتیبانی میهن اینوست بپرسید😉