چطور یک حساب دمو کپی ترید فیبودا بسازیم؟

در این مقاله به آموزش ساخت حساب دمو در فیبودا می پردازیم و اینکه چطور در فیبودا ثبت نام کنیم کدام کشور را برای ثبت نام حساب آزمایشی fiboad انتخاب کنیم . ابتدا باید وارد صفحه ثبت نام فیبودا شویم قبل از آن حتما باید آی پی خود را تغییر بدید از کشور آمریکا استفاده نکنید (آلمان پیشنهاد میشه) بعد اطلاعات خودتون را تکمیل کنید  این که کدام کشور را موقع ثبت نام انتخاب می کنید اهمیتی ندارد سعی کنید کشور انتخابی با با آی پی شما یکی باشد. در نهایت همانطور که در تصویر مشخص است ، حساب آزمایشی را انتخاب کنید و حساب خود را ایجاد کنید.

تنظیمات حساب آزمایشی فیبودا

در بخش بعدی شما باید ارز پایه را وارد کنید یعنی قصد دارید حسابتون بر پایه دلار یا یورو باشد آن را انتخاب کنید سپس باید موجودی را مشخص کنید با تیک زدن گزینه مقدار سفارشی را وارد کنید سرمایه ای که قصد دارید در آینده قرار بدید در حساب را وارد کنید گزینه های پیشنهای هم وجود دارد ولی اگر مقدار وارد شده واقعی باشد شما می توانید نتیجه گیری بهتری برای ساخت حساب واقعی در آینده داشته باشید و سود و زیان خود را بهتر برسی کنید و در نهایت هم باید اهرم را مشخص کنید ، بعد از آن ایمیل تایید حساب دریافت می کنید که با کلیک بر روی لینک ارسال شده حساب شما فعال می شود .

 

تنظیمات حساب آزمایشی فیبودا

اضافه کردن معامله گران به حساب دمو فیبودا

بعد از تایید حساب آزمایشی fiboad به صفحه پنل کاربری منتقل می شود که در آنجا شما می توانید معامله گران کامبو را انتخاب کنید(گروهی از معامله گران برتر فیبودا) سپس میزان ریسک را مشخص می کنید و دنبال کردن معامله گران را انتخاب کنید ، حساب شما با موفقیت فعال شد می توانید از سایت و اپ های فیبودا گزارش حساب خود را برسی کنید .

 

دنبال کردن معامله گران فیبودا

قالب وردپرس اهورا

سوالی درمورد فیبودا دارید؟

کاملا رایگان سوالات خود را از پشتیبانی میهن اینوست بپرسید😉